Вечерна богослужба за празникот Сретение Господово

"Вечерна богослужба за празникот Сретение Господово"

На 14.02.2021 г., во соборниот храм Св. Никола, во Куманово, Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско-осоговски г. Григориј служеше Вечерна богослужба за празникот Сретение Господово.