Вечерна богослужба за Неделата на слепиот

"Вечерна богослужба за Неделата на слепиот"

На 05.06.2021 год., Неговото Високопреосвештенство митрополитот Кумановско-осоговски г.Григориј служеше Вечерна богослужба за Неделата на слепиот, во храмот на Света Троица, во Куманово.